STÁLÉ LEKCE

Máte deset lekcí a je jen na vás, jak rychle je vychodíte

Celý rok se v naší škole cvičí. Nehledě na počasí, ani roční období, protože když je venku, že by psa nevyhnal, trénujeme v jurtě v suchu a teple. Lekce probíhají ve všední dny odpoledne a o víkendech v dopoledních hodinách. Pokud se vám zrovna trénink nehodí, omluvíte se a hodina vám nepropadne. 

Máme volná místa: 

ve čtvrtek
-poslušnost, triky, dogdancing od 16.15 
 

(pro aktualní volná místa si neváhejte napsat, nebo zavolat)     

Pokud máte zájem, přihlaste se prostřednictvím přihlášky zde na webových stránkách

Před návštěvou doporučujeme nastudovat naše podmínky docházky a ceník.

Agility je sport, ve kterém jde o souhru psovoda a jeho čtyřnohého kamaráda, při kterém spolu překonávají překážkovou dráhu. Na lekcích se postupně seznamujeme s jednotlivými překážkami, běháme od jednoduchých sekvencí až po celé parkury, učíme psovody orientovat se na trase a přemýšlet, co je pro jejich pejsky optimální trasa. Hlavní důraz klademe na to, aby lekce bavily jak páníčky tak i pejsky. 

Pokud máte zájem, přihlaste se prostřednictvím přihlášky zde na webových stránkách

Před návštěvou doporučujeme nastudovat naše podmínky docházky a ceník.ONLINE REZERVAČNÍ SYSTÉM PRO PŘEHLEDNOST


Po první lekci, v případě, že se vám u nás líbí a budete v tréninku s námi pokračovat, se zaregistrujte do našeho online rezervačního systému, ve kterém vidíte volnou kapacitu na jednotlivých trénincích. Vaše trenérka vám žádost schválí a po doplacení permanentky vám přidělí kredity - jeden kredit=jeden trénink. Po vzájemné domluvě se zapíšete na lekce v daný den či hodinu, či vás trenérka rovnou zapíše i na domluvené lekce. Pokud se vám lekce nehodí, jednoduše několika kliknutími se z lekce odhlásíte. Pokud vidíte na nějaké lekci volno a rádi byste se ji zúčastnili, je možné se na ni přihlásit, i když pravidelně docházíte jiný den. Více informací naleznete přímo v rezervačním systému.

2021 psí škola Šumák | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!