První lekce

Co potřebuji vše vědět před první hodinou?

Jak se k nám přihlásit?

Jednoduše, vyplněním přihlášky na našem webu.

Nejdříve si vyberte pro vás vhodnou lekci. Do přihlášky pak uveďte vámi preferovaný den i čas. Během několika dní se vám ozveme zpět. Pokud se vám neozveme, zavolejte nám. Veškeré kontakty naleznete zde.

Na co nezapomenout?

• Psa - bez toho by to nešlo
  • Vodítko - cvičíme s ním i bez něj
  • Pamlsky - chutné a drobné pamlsky většího množství (pes by po nich měl lačnit a neměl by je dlouho žvýkat)
  • Hračku - pokud váš pes má rád hračky vezměte i tu
  • 200Kč v hotovosti - to je cena za první lekci
  • Očkovací průkaz - štěňátka v něm mají zaznamenaná alespoň 2 očkování, dospěláci očkování proti vzteklině
  • Dobrou náladu - bez ní to nepůjde

Kde nás najdete?

Cvičíme v areálu Pohádkové zahrady se zvířátky v Pardubicích v bývalém skladovém areálu na Višňovce za areálem Inventa. K nám se dostanete ulicí K Židovskému hřbitovu (cestou více vlevo). Jedete-li autem musíte projet zákaz vjezdu (bez problému) dokud nenarazíte po levé straně na bránu Pohádkové zahrady. Zaparkovat lze přímo před vchodem.

Co je dobré nastudovat

Mohou  u vás cvičit děti?

Ano, běžně u nás trénují. Je dobré nejdříve přijít na lekci v doprovodu s rodiči.

2021 psí škola Šumák | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořte si webové stránky zdarma!