Naše ceny

První lekce je vždy zdarma. Jedná se o ukázkovou hodinu, kde si společně vyzkoušíme, zda se vám u nás líbí a zda zvládneme spolupracovat. Pokud vám trenér není sympatický, nelíbí se vám jeho metody, či vám nesedí prostředí, nebojte se a neplaťte kurzovné. Výcvik by vás měl bavit a měli byste navštěvoat cvičák s radostí. Každý trenér učí své žáky tak, jak jemu se osvědčilo a každý trenér má svůj styl. Proto u nás platíte až od druhé lekce, abyste měli dostatek času si vše promyslet. Na první lekci už budete cvičit, seznámíte se tak s naší metodikou. Proto si nezapomeňte pamlsky, vodítko, které se vám dobře drží a samozřejmě psa ;).

první permanentka na 10 lekcí pro každého... 1500 Kč        

každá další permanentka na 10 lekcí ... 1200 Kč

žáci základních a středních škol / 10 lekcí (od druhé permanentky) ... 1000 Kč 

Druhý pes / druhá pravidelná hodina v jednom týdnu / 10 lekcí ... 1000 Kč

VIP KLIENTI (po páté permanentce)

dospělí / 10 lekcí ... 1000 Kč

žáci základních a středních škol / 10 lekcí ... 1000 Kč 

Druhý pes / druhá pravidelná hodina v jednom týdnu / 10 lekcí ... 1000 Kč

Permanentka je splatná na druhé lekci, či převodem na spolkový účet  2400337429/2010.

Z lekcí je možné se omlouvat a hodina vám tak nepropadá. Každý, kdo se omluví nejpozději do 10:00 dne výcviku, je omluven. Na pozdější omluvy nebereme zřetel a hodina propadá. Omluvenky přijímame prostřednictvím sms. 

Permanentka je platná 6 měsíců od zakoupení(datum poznamená trenér na kartičku při jejím předání). Při opakovaném pozdním omluvení, či neomluvení se tato doba krátí na tři měsíce.