PERMANENTKY

První lekce se platí na místě v úvodu první lekce a stojí 200kč. Až po první hodině se rozhodnete, zda chcete s námi pokračovat v tréninku svého psa nadále. Nejpozději tři dny před domluvenou druhou návštěvou našeho areálu je nutné trenérovi svou návštěvu potvrdit. Druhá část 1300kč je splatná na druhé lekci, či převodem na účet do druhé návštěvy psí školy. Pokud se vám cokoli během první lekce nelíbí, nevyhovuje vám trenér, rozhodně nepokračujte nadále. Přístupů k tréninku psů je nespočet, každý trenér vyučuje ten, který nejlépe sedí jemu, to ovšem neznamená, že musí vyhovovat vám. To, co říká trenér je jen jeho pohled na věc - nikoli dogma - proto nikdy nedělejte nic, co by vám nebylo příjemné a raději vyhledejte trenéra, se kterým pojedete na jedné vlně. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

první permanentka na 10 lekcí pro každého... 1500 Kč        

každá další permanentka na 10 lekcí ... 1200 Kč

První platba 200kč v úvodu první lekce v hotovosti. Celá permanentka je splatná na druhé lekci, či převodem na spolkový účet  2400337429/2010.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z lekcí je možné se omlouvat a hodina vám tak nepropadá. Každý, kdo se omluví nejpozději do 10:00 dne výcviku, je omluven. Na pozdější omluvy nebereme zřetel a hodina propadá. Omluvenky přijímame prostřednictvím sms. 

Permanentka je platná 6 měsíců od zakoupení(datum poznamená trenér na kartičku při jejím předání). Při opakovaném pozdním omluvení, či neomluvení se tato doba krátí na tři měsíce. 

ČASOVĚ OMEZENÉ KURZY

  • Cena těchto kurzů se odvíjí od jejich délky a vždy ji uvádíme u každého popisu kurzu.
  • Cena jedné lekce vychází na 150Kč. 
  • Splatná je po skončení první lekce v hotovosti na místě
  • V případě, že se vám lekce nelíbíla, zaplatíte pouze první lekci a již nepřijdete.