Jaké nabízíme možnosti

V současné době vám nabízíme skupinové lekce poslušnosti pro štěňátka i puberťáky v neděli dopoledne. Lekce trvá 60minut a sejde se na ní maximálně 5 psů.

V současné chvíli máme volná místa na trénink poslušnosti v neděli od 10:00, od 11:00 a od 12:00.  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro více informací o podmínkách docházky, cenách a dalším navštivte záložku O nás v hlavním menu, 

aktualizace 10.2. 2021

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud Vás zajímají další lekce ( základní poslušnost, školičky pro štěňátka, agility, dogdancing, vystavování, příprava na zkoušky...), které aktuálně nejsou vypsané v rozvrhu hodin, kontaktujte nás.  Rádi vás informujeme o dalších možnostech, či obsazenosti vybraných lekcí a dnů. Děkujeme za pochopení.   

Svou první návštěvu si zarezervujte mailem, či vyplněním webové přihlášky. Pokud se vám během několika dní neozveme, zavolejte nám. Buďte trpěliví, někdy jsme víc offline ;).