Rozvrh hodin

Aktuální volné lekce:

Po domluvě, kontaktujte nás emailem nebo telefonicky. 

Dvouměsíční kurzy: 

Máte doma štěně, nebo psího puberťáka a chtěli byste ho naučit základním povelům, rádi byste vyrazili na procházku bez vodítka a odnaučili ho zlozvykům. Přijďte s ním k nám do školy. Kde osm po sobě jdoucích týdnů vás vše naučíme.


pravidla dvouměsíčního kurzu:

 sobotu 17.10. otevíráme lekce od 15.00 pro malá plemena a od 16.00 pro větší pejsky - tento kurz bude probíhat každou sobotu kromě soboty 31.10. ( lekce odpadá) a lekce 21.11. proběhne v neděli 22.11. Kurz skončí v sobotu 12.12. 

-  v neděli 18.10. otevíráme lekce od 16.00 pro střední plemena a od 17.00 pro větší plemena. Tento kurz bude střídat dva tréninkové dny poprvé proběhne v neděli, poté nasledující úterý a takto se bude po celou dobu střídat. Započne v neděli 18.10.  pokračuje úterý 20. 10. neděle 1.11. úterý 3.11. neděle 15.11. uterý 17.11. neděle 29.11. úterý 1.12  končí. 


-  obsahuje ucelené a na sebe navazující informace v osmi po sobě jdoucích lekcích

- během kurzu se naučíte základní povely jako je zůstaň, ke mně, k noze, sedni, lehni, nesmíš + několik jednoduchých triků. Zároveň s vámi probereme systém učení a odnaučování nejrůznějšího psího chování

- na lekci se vždy sejdou ti stejní čtyři psi, abychom měli čas řešit vaše individuální potřeby

- z lekcí neni možné se omlouvat, je možné aby s jedním psem chodilo více lidí, kteří se podílí na jeho výchově

- cena kurzu je 1200kč za osm hodinových lekcí. Kurzovné je nevratné, převoditelné na náhradníka a splatné po první hodině v hotovosti na místě ( komu by se u nás nelíbilo, je možné uhradit pouze první lekci a uz neprijit). 

- přihlášky přijímáme prostřednictvím přihlašovacího formuláře zde na webu, nebo mailem na posli.mail.sem@gmail.com


TĚŠÍME SE NA VÁS

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro více informací o podmínkách docházky, cenách a dalším navštivte záložku O nás v hlavním menu, 

aktualizace 29.9. 2020

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud Vás zajímají i další lekce ( základní poslušnost, školičky pro štěňátka, agility, dogdancing, vystavování, příprava na zkoušky...), které aktuálně nejsou vypsané v rozvrhu hodin, kontaktujte nás.  Rádi vás informujeme o dalších možnostech, či obsazenosti vybraných lekcí a dnů. Děkujeme za pochopení.   

Svou první návštěvu si zarezervujte mailem, či vyplněním webové přihlášky. Pokud se vám během několika dní neozveme, zavolejte nám. Buďte trpěliví, někdy jsme víc offline ;). 

posli.mail.sem@seznam.cz