Jaké nabízíme možnosti

V současné době k nám lze docházet na lekce na permanentku, či se zúčastnit dvouměsíčních kurzů (vhodná především pro štěňata a mladé psy). Více o pravidlech docházky naleznete v sekci o nás. 

Aktuální volné lekce na permanentky:

Výhodou těchto lekcí je, že se z nich lze omlouvat - není zde nutná pravidelná docházka. Na jedné lekci se může sejít až pět psů. Lekce je vhodná jak pro dospělé psy i štěňátka.

V současné chvíli máme volná místa na trénink poslušnosti v neděli od 12:00. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zimní kurz poslušnosti pro štěňata do 10 měsíců

Aktuálně nemáme vypsaný žádný kurz

Máte doma štěně, nebo psího puberťáka a chtěli byste ho naučit základním povelům. Rádi byste vyrazili na procházku bez vodítka a odnaučili ho zlozvykům. Přijďte s ním k nám do školy. Kde během deseti po sobě jdoucích týdnů vás vše naučíme.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro více informací o podmínkách docházky, cenách a dalším navštivte záložku O nás v hlavním menu, 

aktualizace 1.1. 2021

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud Vás zajímají další lekce ( základní poslušnost, školičky pro štěňátka, agility, dogdancing, vystavování, příprava na zkoušky...), které aktuálně nejsou vypsané v rozvrhu hodin, kontaktujte nás.  Rádi vás informujeme o dalších možnostech, či obsazenosti vybraných lekcí a dnů. Děkujeme za pochopení.   

Svou první návštěvu si zarezervujte mailem, či vyplněním webové přihlášky. Pokud se vám během několika dní neozveme, zavolejte nám. Buďte trpěliví, někdy jsme víc offline ;). 

posli.mail.sem@seznam.cz