Tréninky s Luckou

Máme tu nový rozvrh hodin na rok 2021


S novým rokem tu máme, jak jste zvyklí, pravidelné tréninky. Konec předvánočním zmatkům, pojďme tomu dát zas řád a pravidelnost. I v této chaotické době. V současné chvíli není možné hromadně cvičit v jurtě, proto jsem rozvrh musela upravit tak, abych lekce venku zvládla. Prosím vyberte si den a čas, který vám bude pravidelně nejvíce vyhovovat. Na jedné lekci mám místo pro šest psů, lekce proběhne, pokud se sejdeme alespoň ve třech. Komu končí permanentka a ví, že už nebude dále pokračovat, kontaktujte mě mailem a domluvíme se individuálně, kdy si lekce vyberete. Kdo chce přijít až na jaře, ozvěte se, až uznáte počasí za přijemné ;). Kdo chce přijít po covidovém ataku, platí to samé. 

 

Prosím hlaste se, pokud víte, že můžete pravidelně docházet na lekce.

 

Pokud chcete přijít jednou za čas, domluvíme se individuálně.

 

Kdo chce chodit individuálně či po dvojicích cvičit do jurty, napište mi a určitě to vymyslíme.

 

!POZOR! zůstává změna, že omluvenky přijímám nejpozději do 20:00 předchozí den před tréninkem.

 

 

Děkuji moc za spolupráci a trpělivost. 

Těším se na vás na place.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAČÍNÁME V TÝDNU OD 4.1.

Středa patří agility

lekce začínají v 16:15 - posledni volné místo

od 17:15 - máme plno

 od 18:15 - poslední volné místo

 

Čtvrtek

od 16:15 si dáme poslušnost a triky - máme plno

od 17:15 budeme běhat přes překážky  (agility) - poslední volné místo

od 18.15 otevírám přípravku agility s nádechem i poslušnosti a triků - máme plno


Sobota

od 10.00 začíná poslušnost

od 11.00 agility

(O víkendu máme plno, kdo by však rád chodil v sobotu, přihlaste se a případně se rozdělíme na víc skupin)

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROZVRH HODIN ZIMA 2021

Vyplněním formuláře se přihlásíte k pravidelné docházce na lekce v roce 2021. Omluvenky z lekcí jsou možné do 20.hodin předchozího dne před tréninkem. Po odeslání formuláře vám přijde sms potvrzení vaší lekce.

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY

Kdo nechce trénovat ve skupině, nebo preferuje cvičení v teple jurty, tomu nabízím individuální lekce. Budou probíhat v pondělí, či po domluvě i jiný den, Pokud chcete chodit sami, je možné se sejít na půl hodiny, či hodinu. Cena této lekce je 500kč/hod, 250kč/půl hodiny. Pro ty, kteří mají permanentky, platí hodina 4 tlapičky, půlhodiny 2 tlapičky. 
 
Je možné i docházet po dvojicích, tzn. dva psi na jednu hodinu. Cena za tuto lekci je 250kč za psa/hodinu. Pro permice platí 2tlapičky za hodinu a psa. 
 
Trénovat můžeme, co si budete přát. Můžeme vylepšovat cviky z poslušnosti, dogdancingu, dát si trošku psího fitka, různé obyvákové vychytávky, čmuchohrátky, přípravu na výstavu... Je to jen na vás. 
 
 

INDIVIDUÁLNÍ PONDĚLKY

Vše je o domluvě. Vaše přání vyladíme ;)