Poznej psí svět s Čendou

 
Od roku 2014 jsme do svých aktivit zapojili i vzdělávání a práci s dětmi.
 
V roce 2019 si již Čenda užívá zaslouženého důchodu. O obnovení programů pro děti vás včas informujeme.
 
V současné době máme spolu se psem Čendou připraveny 3 různé výukové semináře pro děti různého věku (od nejmenších po starší). Na svých seminářích dbáme především na zapojení dětí do kontaktu se psem. Prostřednictvím her se děti během hodinové lekce seznámí se spoustou zajímavostí z psí říše, ale zároveň si vyzkouší, co vše mohou s pejskem dělat a jak se ke psům správně chovat. Programy jsou určeny pro základní školy, mateřské školy a další vzdělávací centra pro děti. Není ovšem problém domluvit se na programu pro dětské oslavy, narozeninévé party i firemní večírky. Workshop může probíhat jak ve vnitřních prostorech (školní třída, učebna, tělocvična,...), tak i venku (zahrada, hřiště,..). Minimální počet dětí na jedné hodině je 15. 
 
Více informací naleznete níže na plakátku.