Co si mám vzít sebou na první hodinu?

  • vodítko 
  • oblíbenou hračku psa - ideálně tu, s kterou se lze přetahovat
  •  velké množství pamlsků, které psovi chutnají (klidně i vícero druhů)
  • dobrou náladu
  • očkovací průkaz
  • děti podepsané svolení od rodičů, či rodiče na první lekci ;)

Jak se mám přihlásit?

Stačí zaslat vaše jméno, jméno psa, druh kurzu, o který máte zájem a kontakt na vás na kontakní mail: posli.mail.sem@gmail.com . Nejpozději do třech dnů vám potvrdíme obsazenost kurzu a příjem vaší přihlášky.

Jak se k nám dostanete

Od Anneského podjezdu pojedete po SK Neumanna směrem ke krematoriu. Na kruhovém objezdu pojedete rovně. Dojedete do pravotočivé zatáčky, zde je možnost odbočit vlevo. Odbočíte (k areálu Inventy) do ulice K Židovskému hřbitovu. Dáte se zákazem vjezdu (cesta víc vlevo) až na konec, kde je levotočivá zatáčka (to už objíždíte areál, kde cvičíme). Po levé straně projedete okolo naší brány (je na ni plachta Pohádková zahrada). Před areálem zanecháte vůz.

Od krematoria směrem na anenský podjezd. V pravotočivé zatáčce za areálem hřbitova zabočíte vpravo k areálu Inventy - do ulice K Židovskému hřbitovu. Dáte se zákazem vjezdu (cesta víc vlevo) až na konec, kde je levotočivá zatáčka (to už objíždíte areál, kde cvičíme). Po levé straně projedete okolo naší brány (je na ni plachta Pohádková zahrada). Před areálem zanecháte vůz.

Zeptejte se nás na cokoli, nejčastěji kladené otázky poté přemístíme na náš web.