Naše kurzy

Veškeré lekce vede vždy trenér, který má již s danou problematikou dostatek zkušeností. V případě nedostatku vlastních zkušeností vás o tomto informuje a navrhne další postup, případně doporučí jiného trenéra, který už daný problém řešil. Naším cílem jsou spokojení psi i jejich majitelé.

V našich hodinách je omezený počet psů, je možno ke každému týmu přistupovat individuálně, proto se nebojte vyslovit svá přání, pokud budeme moct (budeme vědět jak) určitě vám je splníme. Bohužel kouzelnou hůlku nevlastníme ;) 

Do lekcí přijímame omezený počet žáků, proto se můžeme věnovat individuální přípravě každého z vás, dle vašeho přání a potřeb. 

 

Poslušnost

kurz, kde se naučíme základní povely, které by každý vychovaný pes měl umět. Po deseti lekcích by pejsek měl být schopný se venku pohybovat bez vodítka a přijít na přivolání, na povel si sednout i lehnout, dokázat se přiřadit k noze, zůstat na místě, i když nebudete v dohledu. Ukážeme si jak na klid před podáním misky s jídlem, poradíme se základní péčí o psa. Vše prokládáme jednoduchými triky, které pobaví nejen vašeho psa ale i okolí. Vyzkoušíme si chůzi po různých materiálech, skrz tunel i přes kladinu a pohyblivou lávku. Součástí každé lekce je i společná hra účastníků.

Poslušnost v terénu

kurz situovaný do běžného provozu a terénu. Společně si vyzkoušíte klidnou chůzi městem ve skupině psů, ideální provedení přecházení silnice, klidné odcházení od uvázaného psa, odvolání psa ze hry, klidné procházení a přivolání okolo nechtěných ňaminek, polušnost v různých stupních provozu a rušivých elementů. V létě kurz obohatíme i o lekce plavání. A co takhle nošení novin, zvládneme to?

školička pro štěňata

Štěňátka naše kurzy mohou navštěvovat od tří měsíců věku. Naučí se základní povely, které by každý vychovaný pes měl umět. Po deseti lekcích by pejsek měl být schopný se venku pohybovat bez vodítka a přijít na přivolání, na povel si sednout i lehnout, dokázat se přiřadit k noze, zůstat na místě, i když nebudete v dohledu. Ukážeme si jak na klid před podáním misky s jídlem, poradíme se základní péčí o psa. Vše prokládáme jednoduchými triky, které pobaví nejen vašeho psa ale i okolí. Vyzkoušíme si chůzi po různých materiálech, skrz tunel i přes kladinu a pohyblivou lávku. Součástí každé lekce je i společná hra účastníků. Na tu je kladen větší důraz. Snažíme se štěněcí hodiny naplnit podobně starými a podobně velkými účastníky, aby k sobě měli blízko a společné hry si užili.

Agility

Kurz pro ty, kteří se chtěji věnovat spolu se svým pejskem nějaké pohybové aktivitě. V agility pes překonává překážky a psovod jej musí bezchybně a co nejrychleji provést tratí. Společně se naučíme jak ideálně vést pejska parkurem. Psy naučíme správně překonávat překážky. A koho to opravdu chytne, může spolu s námi vyrazit i na závody.

Dogdancing

Rádi byste naučili svého pejska cirkusovým trikům? Ukážeme vám jak na to. Kurz, ve kterém se kreativitě meze nekladou. Vymyslete si triky a my vás je naučíme. Chcete skládat zkoušky z dogdancingu, není problém, projdeme s vámi jak jednotlivé provedení cviků, tak vám i pomůžeme se složením sestav. Ten, kdo to myslí s dogdancingem opravdu vážně, se naučí skládat jednoduché sestavy. Ideální kurz na zimu, kdy s pejskem nechcete trávit tolik času venku a potřebujete ho unavit. Trikovat se dá i na malém prostoru doma před televizí.

Příprava na výstavy

Máte psa s průkazem původu a rádi byste vyrazili na první výstavu. Pomůžeme vám s vystavením vašeho psa. Ukážeme vám na co si dát při předvedení pozor, jak správně vést psa v pohybu i předvést v postoji. Vysvětlíme vám, jak to na výstavě vypadá, co vás čeká. 

Příprava pro canisterapeutické psy

Má váš pes rád lidi a kontakt? Jste empatičtí a rádi pomáháte svému okolí? Staňte se canisterapeutickým týmem. Poradíme kam na zkoušky, pomůžeme s přípravou a podělíme se o vlastní zkušenosti z terapeutické praxe. Představíme vám společné hry pro děti, jak na rozvoj jemné i hrubé motoriky, jak navázat kontakt s klienty, co dělat, když pes nemá svůj den a další tipy přímo z praxe.

Příprava na základní zkoušky z poslušnosti

Rádi byste složili se svým psem zkoušku z poslušnosti. Projdeme s vámi zkušební řád a jednotlivé provedení cviků. Podělíme se o své zkušenosti ze zkoušek. Pokud budete chtít pokračovat v dalších zkouškách, doporučíme vám výcvikovou školu či semináře, kde vám dále pomohou. 

Individuální konzultace

Trápí vás nějaký problém a nechcete cvičit ve skupině psů, kontaktujte nás. Individuální lekce u nás stojí již od 300kč/hod.

 

Kontaktujte nás

Zaujal vás některý z kurzů a nenašli jste ho v našem rozvrhu hodin? Nevadí! Napište nám a my daný kurz zařadíme do nabídky, popřípadě vám sdělíme, kdy daný kurz probíhá. (Je možné, že jsme nestihli pouze aktualizovat rozvrh hodin)