Kde cvičíme

Psí školu Šumák naleznete v Pardubicích na Višňovce v bývalém vojenském skladovém areálu. Dojedete k nám ulicí K Židovskému hřbitovu. Musíte se ovšem dát cestou vlevo podél areálu Inventa. Projedete zákazem vjezdu. Až dojedete před bránu k mostu Červeňák, dáte se levotočivou zatáčkou a po levé ruce budete mít  Pohádkovou zahradu se zvířátky. Zde naleznete i naší školu. Ta je od areálu se zvířátky oddělena plotem, tak aby vaši pejsci neměli kam utéct. 
 
         
 
V areálu se nachází sociální zázemí, toalety, kantýna s drobným občerstvením. Při nepříznivém počasí cvičime v jurtě - mongolském přístřešku. V zimním období by měla být temperovaná na příjemnou teplotu. Výcvik probíhá celoročně. Do jurty se pohodlně vejde 20 sedících lidí. Na jedné straně je možné se pohodlně posadit, zatímco druhá půlka je vyhrazena pro cvičení. Povrch jurty je zatím pokryt kobercem. 
 
         
 
Prosím, udržujte v celém areálu pořádek, u vchodu visí pytel na nepořádek. Uklízejte po svém psu a nenechávejte ho značkovat na jurtu. Při nehodě na jurtu, prosím řekněte trenérce o sprej na psí moč. Jurta je izolovaná plstí a psí moč ji neprospívá.