Kde cvičíme

 
Psí školu Šumák naleznete v Pardubicích na Višňovce v bývalém vojenském skladovém areálu. Dojedete k nám ulicí K Židovskému hřbitovu. Musíte se ovšem dát cestou vlevo podél areálu Inventa. Projedete zákazem vjezdu. Až dojedete před bránu k mostu Červeňák, dáte se levotočivou zatáčkou a po levé ruce budete mít  Pohádkovou zahradu se zvířátky. Zde naleznete i naší školu. Ta je od areálu se zvířátky oddělena plotem, tak aby vaši pejsci neměli kam utéct. 
 
         
 
V areálu se nachází sociální zázemí, toalety, kantýna s drobným občerstvením. Při nepříznivém počasí cvičime v jurtě - mongolském přístřešku. V zimním období je výtápěná na příjemnou teplotu. Výcvik probíhá celoročně. Do jurty se pohodlně vejde 20 sedících lidía až 6 cvičících pejsků se svými páníčky. Na jedné straně je možné se pohodlně posadit, zatímco druhá půlka je vyhrazena pro cvičení. Povrch jurty je pokryt kobercem. 
 
         
 
Prosím, udržujte v celém areálu pořádek, u vchodu naleznete koš na nepořádek. Uklízejte po svém psu a nenechávejte ho značkovat na jurtu. Při nehodě na jurtu, prosím řekněte trenérce o sprej na psí moč. Jurta je izolovaná plstí a psí moč ji neprospívá.